SUZ2sspolars logo

Samochody

mitsubishi logossangyong logosuzuki logo

Quady

logo polaris

Serwis

Recepcja serwisu:
+48 61 66 47 750

 

Zobacz więcej...

Ubezpieczenia
Assistance

Holowanie samochodów

Pomoc Drogowa

+48 601 22 77 33

+48 601 742 333

Zadzwoń

Stacja kontroli pojazdów

Badania techniczne pojazdów do 3,5 tony.

 

Zobacz więcej...

O Nas

Auto Wache to firma z długoletnia historią na rynku poznańskim – data założenia 1979r. Obecnie tworzą ją dwa salony z zapleczem serwisowym. Gwarantujemy kompleksowe usługi w zakresie serwisu mechanicznego, blacharsko- lakierniczego i badań technicznych pojazdów do 3,5 t

Używane samochody

Zapraszamy do zapozniania się z ofertą samochodów używanych.

 

otomoto logotyp

 

 

AutoWache - o nas

Funkcjonujemy na poznańskim rynku motoryzacyjnym już od 1979 roku. Prawie czterdziestoletnia działalność owocuje doskonałą znajomością wszelkich zagadnień związanych z dystrybucją oraz serwisem i naprawami samochodowymi. Naszą firmę tworzą dzisiaj salony z kompletnym zapleczem serwisowym oraz doskonale wyedukowani i przygotowani do zawodu pracownicy. Nasi sprzedawcy, mechanicy, blacharze i lakiernicy są przygotowani do wykonywania najtrudniejszych zadań. W kilku poniższych punktach wymieniamy, czym możemy Państwu służyć.

Salony samochodowe

AutoWache to autoryzowany dealer samochodów Suzuki, Mitsubishi i Ssang Yong oraz quadów marki Polaris. Ponieważ założeniem właścicieli firmy jest, aby prowadzić usługi kompleksowo, zajmujemy się również sprzedażą samochodów używanych.

Stacja kontroli pojazdów

Nie musimy nikogo przekonywać, jak ważne są regularne i obowiązkowe przeglądy pojazdów. Wielkim udogodnieniem dla wszystkich naszych klientów jest nasza stacja kontroli pojazdów, w której można wykonywać przeglądy różnych marek, w tym aut marki Mitsubishi, Suzuki oraz Ssong Yong. Z usług tej stacji mogą także korzystać użytkownicy wszystkich innych pojazdów o całkowitej masie do 3,5 tony.

Serwis i naprawy

Prowadzimy autoryzowane stacje obsługi (ASO) pojazdów Suzuki, Mitsubishi oraz Ssang Yong. Jeśli chodzi o serwis i naprawy w ASO Suzuki, to prócz samochodów zajmujemy się również serwisem Fuadów Polaris. W ramach serwisu oferujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Czymś, co szczególnie polecamy wszystkim, którym przytrafiła się jakaś stłuczka, jest autoryzowana blacharnia i lakiernia. W tych warsztatach naprawiamy karoserie samochodowe, nie tylko naszych, lecz i wszystkich pozostałych marek. Zajmujemy się również tak zwanym boilowaniem karoserii, czyli usuwaniem niezbyt dużych wgnieceń bez konieczności lakierowania samochodu, co oczywiście w istotnej wysokości obniża koszt całej naprawy.

Ubezpieczenia, pomoc drogowa, holowanie pojazdów i szkody komunikacyjne

W naszych biurach zatrudniamy również specjalistów ds. ubezpieczeń i szkód komunikacyjnych. Kupujący pojazd w naszym salonie, może na miejscu załatwić wszystkie formalności związane z jego ubezpieczeniem. Zajmujemy się także wyceną szkód komunikacyjnych. Oferujemy również samochody w leasingu i pomagamy w formalnościach związanych z ubieganiem się o kredyt. Dokonujemy oceny stanu technicznego i wyceny pojazdu. Jak zawsze, niezmiernie cenną usługą dla wszystkich kierowców jest pomoc drogowa. Oferujemy holowanie pojazdów uszkodzonych i nienadających się do dalszej jazdy.

Copyright © AutoWache 2018, All rights reserved