SUZ2sspolars logo

Auto Wache to firma z długoletnia historią na rynku poznańskim – data założenia 1979r. Obecnie tworzą ją dwa salony z zapleczem serwisowym.

Gwarantujemy kompleksowe usługi w zakresie serwisu mechanicznego, blacharsko- lakierniczego i badań technicznych pojazdów do 3,5 t

Skalę i kierunek rozwoju naszej firmy najlepiej oddaje wiele dyplomów i wyróżnień przyznawanych przez importerów i różne gremia.

Warto w szczególności wymienić te, które mają znaczenie z punktu widzenia klienta, a firmie przynoszą ogromny prestiż.

Najważniejsza to nagroda Davida przyznana na I Europejskim Kongresie Dealerów Mitsubishi w Hiszpanii za osiągnięcia sprzedaży, kulturę, profesjonalizm obsługi i innowacyjność w promocji salonu.

Uzyskane liczne wyróżnienia to nie tylko prestiż dla firmy, ale dowód profesjonalizmu, najwyższej jakości usług oraz wiedzy i umiejętności pracowników.
Zdobyliśmy wiele wyróżnień za największy przyrost sprzedaży samochodów reprezentowanych marek.

Auto Wache to firma, która podąża drogą ciągłego doskonalenia i rozwoju zyskując zaufanie klientów i importerów, udowadniając iż w polskich warunkach można wytwarzać doskonałe niczym nie ustępujące innym krajom UE usługi.

Osiągnięcia nasze zostały docenione również listami gratulacyjnymi przez gospodarzy naszego regionu m.in. Wojewodę Wielkopolskiego oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego, których zdaniem nasza firma znakomicie wpisała się w gospodarczą rzeczywistość.

Oprócz działalności biznesowej wspieramy Przedszkola, Szkoły, Fundacje, Straż Pożarną jak również zespoły sportowe regionu wielkopolskiego.

Naszym celem jest przyczynienie się do tworzenia wizerunku i rozwoju naszych marek od 37 lat w Poznaniu i Wielkopolsce.

Copyright © AutoWache 2018, All rights reserved